عنوان وبلاگ
توضیحات وبلاگ

DJ RADIN

چهارشنبه 2 بهمن ماه صبح اول وقت من و رادین و مامان نسرین برای ختنه آقا رادین در بیمارستان علی اصغر که بیمارستان تخصصی کودکان و نوزادانه حاضر شدیم. براش تشکیل پرونده دادم وحدود ساعت 10 صبح بردنش توی اتاق عمل و دکتر نصیری هم به من اطمینان کامل داد که خیالم راحت باشه و هیچ خطری رادین رو تحدید نمی کنه ولی من دل تو دلم نبود و اصلا نمی فهمیدم که زمان چطور داره می گذره و اون یک ساعتی که رادین توی اتاق عمل بود انگار 10 ساعت برای من گذشت خلاصه ساعت 11 صبح با یک حال نذار رادین رو از اتاق عمل آوردن بیرون این اولین باری بود که رادین بیهوشی می گرفت در سن دو ماهگی دهنش حسابی خشک شده بود و از حدود 5 صبح شیر نخورده بود و خیلی بی حال بود البته بیهوشی خیلی کوتاه مدتی گرفته بود ولی هنوز کامل به هوش نیومده بود و فقط ناله می کرد و با هر ناله رادین انگار به دل من چنگ می زدند. خلاصه تا ساعت 3 بعد از ظهر ما تو بیمارستان بودیم و از رادین مراقبت های لازم به عمل اومد و بعد مرخصش کردن. خلاصه که روز خیلی سخت و خاطره انگیزی برای من بود و اولین بار بود که پسرک کوچولوم رو روی تخت بیمارستان می دیدم و خیلی برام سنگین بود ولی هر چه بود خوشحالم که گذشت . . . یک هفته از رادین مراقبت ویژه در منزل مامان فری به عمل اومد و اون دوران نقاهت رو به سلامتی پشت سر گذاشت.

چهارشنبه هفته بعدش که می شد 9 بهمن ماه واکسن دو ماهگی شو زدیم که دو سه روزی هم درگیر تب کردنش بودیم و خلاصه که حالا سر حاله و یک کمی هم لپ در آورده و یک کمی قدش بلند شده طوری مجبور شدیم لباسهاشو یک سایز بزرگ کنیم و جدیداً هم صداهای جالبی از خودش در می یاره و وقتی باهاش صحبت می کنیم کاملاً واکنش نشون می ده و گاهی اوقات هم از ته دل می خنده که با اون خندش دل من و بابا امیرش رو می بره و هر وقت که می خنده تمام خستگی من و امیر در میاد و زندگی برامون رنگ جدیدی پیدا می کنه.

فردا رادین 3 ماهش تمام می شه و میره توی 4 ماه و من و بابا امیرش الان خیلی وقته که نتونستیم براش چیزی بنویسیم و از الان ازش عذر خواهی می کنیم آخه هم نزدیک عید نوروزه و هم اینکه ما یک جابجائی خونه داریم که این جابجائی هم باز به خاطر خود آقا رادینه که بتونه پیش مامان فری بمونه و من برم سر کار، خلاصه که این آقا زندگی ما رو حسابی عوض کرده و مجبور شدیم برای زندگی کردن از تهران به کرج کوچ کنیم.

با امید به خدا و سلامتی روز افزون برای رادین

 

مامان میناموضوع مطلب :

۱۳۸٧/۱٢/٤ :: ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ