عنوان وبلاگ
توضیحات وبلاگ

تولد عشق(تقدیم به همسرمهربانم)

همکنون زیباترین لحظه های ناب عاشقی را با تمام وجود احساس می کنم . باز یکسال دیگر از با هم بودنمان گذشت ، امروز زیباترین روز من است تا در آسمان پاک عشقت پرواز چلچله هارا به نظاره بنشینم و در رودخانه پراز مهربانیت  جاری شدن زلال  عاطفه را معنی نمایم .

 5 سالی است که آغازین روزهای آخرین ماه فصل خزان برایم بوی بهار حضور تورا دارد و ترنم باران عشقت بربام خانه کوچک دلم آواز عشق سر می دهد ، گویی آذرماه خود به تنهایی همه ماه های سال های زندگیم گشته و سومین روز آذر هر سال آذرخش چشمان تو در بطن سرزمین وجودم می تابد . از سال گذشته میهمانی عشقم با حضور فرشته کوچکی از بهشت برین پرشکوه تر از همیشه گشته .حالا  آذر ماه برایم ماه عاشقی است و مستانه به سمابرخواهم خواست و دیوانه وار چرخ خواهم زد و هو هو کنان شاکرخداونگار عشق خواهم بود که بهانه های عاشقی مرا با وجود تو و رادینمان جواب داد .

مینای من ! همیشه مدیون تو هستم و خواهم بود، آنقدر خوب و عزیزی که واژه قدردانی در حضور ت گمگشته ای بیش نیست. اکنون سرشارم از غرور و لبریزم از سرور که تورا دارم ، هنوز هم هروقت که  در تنهایی روزانه ام به یادت می افتم ضرباهنگ دلم تندتر میشود و بی تو تنهایی را احساس می کنم  . راستی امسال همزمان با سالروز تولدت مادر    یک فرشته کوچولو هستی و دیگر بهشت زیرپایت قرارگرفته است ، پس بوسه برپایت میزنم باشد که سجده برخاک بهشت زده باشم .

"عشقم تولدت مبارک "

قلبهمیشه دوستت دارمقلب

امیر 3/9/88  موضوع مطلب :

۱۳۸۸/٩/۳ :: ۱:٥۳ ‎ب.ظ