عنوان وبلاگ
توضیحات وبلاگ

روزهاي پاياني ساله و همه مشغول و گرفتار، براي من که هم گرفتاريه و هم لذت بخشه، براي دکوراسيون خونه هزار تا نقشه دارم، يک عالمه خريد دارم، کارهاي شرکت هم که نگو و نپرس از هميشه بيشتره ولي با همه اين گرفتاري ها اين ايام رو خيلي دوست دارم و از اينکه همه در تکاپو هستن و در حال تميز کاري و نو کردن بخشي از وسايل هستن خيلي لذت مي برم. بر عکس خيلي ها که دوست ندارن عيد که مي شه لباس نو بخرن من خيلي دوست دارم براي عيد لباس نو بپوشم و از وسايل نو استفاده کنم.

از همه بيشتر از اين خوشحالم که دو هفته سر کار نمي يام و مي تونم وقتم رو با پسر گلم و همسر عزيزم بگذرونم و مطمئنم که روزهاي خوبي خواهد بود.

از شيطوني ها و شيرين کاريهاي رادين چي براتون بگم، توي خونه هيچ چيز سالمي از دستش نداريم و به غير از اسباب بازي هاي خودش با تمام وسايل خونه هم بازي مي کنه، همچنان عاشق جارو برقيه و زماني که من خونه رو جارو مي کشم رادين هم جارو شارژي رو بر مي داره و دنبال من راه مي افته و مثل من زمين رو جارو مي کشه و يا اينکه نهايت تلاشش رو مي کنه که سوار جارو برقي بشه و با من حرکت کنه، کلاً توي دست و پاي منه خلاصه مدتهاست يک جاروي درست و حسابي به خونه نکشيديم. لبخند

عاشق چوب شوره و از خوردنش چنان لذتي مي بره که خدا مي دونه، البته از هر دو تايي که بهش مي دم يکي شو خورد مي کنه و مي ريزه توي خونه و بنده بايد دنبالش جارو به دست باشم. هر جسم مکعبي يا گرد کوچک که پيدا مي کنه فکر مي کنه مهره و شروع مي کنه به نماز خوندن فکر مي کنم روزي 70 رکعت نماز مي خونه دائمن سجده مي ره و زير زبوني حرف مي زنه و اداي بابا بزرگش (باباي امير) رو در مي ياره و دستاش رو مي بره بالا و نا مفهوم مي گه (الله اکبر).

از حرف زدنش هم بگم که چقدر شيرينه، به هر چيز گردي مي گه : ( پو ) يعني توپ حباب لوستر، پرتقال، نارنگي، سيب، پياز، سيب زميني، گردو و فندق و . . . خلاصه وقتي وارد مغازه ميوه فروشي مي شه نمي دونين از فرط خوشحالي چي کار مي کنه دلش مي خواد تمام ميوه ها رو اين طرف و اون طرف پرت کنه فکر مي کنه وارد استخر توپ شده چشمک

کلمه ديگه اي رو که خيلي به کار مي بره (هام هام) يعني هاپ هاپ در اصل صداي سگ رو در مياره ولي به تمام حيوانها اين لقب رو  مي ده حتي وقتي مگس و پشه رو هم مي بينه مي گه هام هام البته از ديشب تا حالا تبديل شده به (هاپ هاپ).

(مام) يعني مامان که در مواقع گرسنگي و خواب بيشتر استفاده مي کنه و (بَ بَ) هم يعني بابا که موقع توپ (پو) بازي و شيطنت به کار مي بره.

سال نو رو به همه وبلاگ نويسان و خوانندگان وبلاگ پيشاپيش تبريک مي گم و اميدوارم سال خوبي براي همه باشه.موضوع مطلب :

۱۳۸۸/۱٢/٢٢ :: ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ