عنوان وبلاگ
توضیحات وبلاگ

شمارش معکوس شروع شده و من و امیر حسابی دیگه داریم ثانیه شماری می کنیم به حساب دکتر تا 4 آذر یعنی کمتر از یک هفته این پسرک وقت داره که تصمیم بگیره بیاد بیرون و ما هم از خدا می خواهیم که خودش تصمیم بگیره و زودتر بیاد چون اگه سر وقت خودش نیاد دکتر مجبور می شه با عوامل غیر طبیعی بیارش که من اصلا راضی به این کار نیستم.

من الان 10 روزه که دیگه سر کار نمیرم و موندم توی خونه که همه چیز رو برای ورود شازده حاضر کنم. تقریبا روزی 2 ساعت پیاده روی می کنم و کلی مطالعه می کنم در مورد نگهداری در روزهای اولی که نوزاد به دنیا می یاد چون شنیدم که کار بسیار سختیه هر چند که دو تا مادربزرگ خبره داره که حسابی کمک می کنن ولی علم جدید با قدیم خیلی فرق کرده و باید خودم هم در زمینه نگهداری از نوزاد اطلاعات کافی داشته باشم که با مشکل روبرو نشم.

هر روز که از خواب بیدار می شم تا شب چندین تلفن دارم از طرف خانواده و دوستان که می خوان از اومدن این پسر خبر بگیرن و دیگه از تلفن جواب دادن بیزار شدم یعنی از اینکه گوشی رو بردارم و بگم که هنوز هیچ خبری نیست خسته شدم آخه خودم از همه بیشتر چشم انتظارم مخصوصاً شبها که بی خوابی به سرم می زنه و نمی تونم بخوابم و هزار تا فکر و خیال میاد تو سرم و خیلی بهم سخت میگذره. از امشب تصمیم گرفتم آنقدر بیدار بمونم تا ازفرط خستگی خوابم ببره.

در حال حاضر دو چیز هست که من شبانه روز بهش فکر می کنم و دست به دعا هستم اول سلامتی پسرم و دوم زایمان راحت و با آرامش که از خدا می خوام در هر دو مورد به من کمک کنه و از همه کسانی که این مطلب رو می خونن می خوام که برای سلامتی و راحت به دنیا اومدنش دعا کنن.

بی صبرانه منتظرت هستیم رادین کوچولو، همه چیز برای ورودت آماده است و هر وقت که تصمیم بگیری بیایی همه رو خوشحال خواهی کرد. یک جماعتی چشم انتظار اومدنت هستن.چشمک

 

مامان میناموضوع مطلب :

۱۳۸٧/۸/٢۸ :: ۱:٥٢ ‎ق.ظ