عنوان وبلاگ
توضیحات وبلاگ

رادین قشنگم 18 ماهه شد: با 16 تا دندون، 14 کیلو و 300 گرم وزن، 81 سانتی متر قد و یک دنیا نمک چشمک(البته وزنش یک کمی از نمودار زده بالا)

 

یک سال و نیم از ورود پاکش به زندگی مون گذشته و زندگی من و امیر رو قشنگ و قشنگ تر کرده، یک سال و نیمه که توی خونه باهامون هم نفسه و وقتی نیست یا خوابه من و امیر بی تابیم.

بیش از یک ساله که 12 ساعت از روز رو بدون مامان سپری می کنه، ولی می شه گفت که تازه عادت کرده و خدا رو شکر دیگه از اون گریه های سوزناک که ساعت 6 صبح همه در و همسایه رو بیدار می کرد خبری نیست.

بزودی باید ببرمش برای واکسن یک سال و نیمگی ولی نمی دونم که بدنش آمادگی داره یا نه آخه گلکم تازه از شر یک مریضی خیلی سخت راحت شده، سه شنبه هفته پیش به طور اتفاقی زود رفتم خونه، خواب بود طبق معمول معاینه اش کردم و دستی به سر و گوشش کشیدم و احساس کردم که یک کمی بدنش گرمه، مامان فری هم گفت که کلاً روز خیلی خوبی رو نگذرونده و خیلی سرحال نبوده، تا عصر صبر کردم ولی هر چی بیشتر گذشت بدنش داغ تر شد و تک سرفه هم داشت، خلاصه طاقت نیاوردم و قبل از اینکه امیر بیاد بردمش دکتر، اون هم یک سری دارو براش نوشت و گفت که باید استراحت کنه، چشمتون روز بد نبینه اون شب جزء یکی از بدترین شبهای عمرم بود، رادین تا صبح نخوابید و من هم چون دردش رو نمی فهمیدم داشتم دیونه می شدم، دائماً سرفه های خیلی ناجور می کرد و احساس خفگی می کرد و می ترسید و بی وقفه گریه می کرد خلاصه ساعاتی از شب رو من و رادین نشسته گذروندیم و توی بقلم گرفتمش که احساس خطر نکنه، تقریباً 48 ساعت رو به همین منوال گذروندیم تا تبش پائین اومد و خدا رو شکر الان خیلی بهتر شده.

در همین حین نسیم و سروین بار سفر رو بستن و وطن رو ترک کردن، همیشه اومدن خوبه ولی رفتن . . . البته به این امید هستیم که سال آینده برای عروسی دائی عادل دوباره بر می گردن، و امیدوارم که تا سال آینده آقا رادین یک کمی لطیف تر شده باشه و دست های کوچولوی سروین خوشگل رو دیگه گاز نگیره، در هر صورت جاشون خیلی خالیه.

اولین اسم هائی رو که رادین به زبون آورد آرمان (دائی اش) و عبدی (عموش) بود، این دو نفر رو توی دو تا خانواده از همه بیشتر دوست داره و به ورود و خروجشون خیلی واکنش نشون می ده انگار اون هم احساس می کنه که کوچکترین فرد هر خونه کیه، خلاصه با یک صدای کاملاً مردونه و کلفت آرمان و عبدی رو صدا می زنه.

 

 

 

 

 

 

قلباین هم چند تا عکس خوشگل که خاله صبا زحمت کشیده و برای رادین درست کرده قلبموضوع مطلب :

۱۳۸٩/۳/۸ :: ۳:۳٧ ‎ب.ظ