عنوان وبلاگ
توضیحات وبلاگ

بالاخره روز موعود فرا رسید و آقا رادین ما هم به دنیا اومد

رادین در روز ۵ آذر ١٣٨٧ برابر با ٢۵ نوامبر سال ٢٠٠٨ میلادی در ساعت ٠٠:٠۵ دقیقه بامداد با 490/3 کیلوگرم وزن و 52 سانتی متر قد در بیمارستان صارم واقع در شهرک اکباتان به دست خانم دکتر زهرا نادری که از پزشکان تیم  آقای دکتر ابوطالب صارمی هستند به دنیا آمد.

رادین از ساعت ١٢ظهر روز دوشنبه ۴ آذر ماه ١٣٨٧ تلاش به آمدن به این دنیا کرد تا بالاخره ساعت ٠٠:٠۵ روز سه شنبه 5 آذر ماه با تلاش عده ای از پرسنل بیمارستان صارم و با تلاش بی وقفه خانم دکتر زهرا نادری متخصص زنان و زایمان پاشو به این دنیا گذاشت در طول این چند ساعت دو تا از مادربزرگها در سالن انتظار بیمارستان نشسته بودند و دست به دعا بودند. بابا امیرش هم که از زمان شروع دردها پیش من بود تا زمانی که رادین پا به این دنیا گذاشت و کمک بزرگی به من کرد و برای من دلگرمی خیلی خوبی بود و واقعاً اگر امیر نبود فکر می کنم که طاقت نمی آوردم و این شیوه که پدر بچه موقع به دنیا اومدن می تونه بالای سر مادر باشه رو باید از دکتر صارمی ممنون باشیم. موبایل ها هم که بی وقفه زنگ می خوردن و همه منتظر بودن خبر سلامتی رادین رو از امیر بگیرن. خلاصه که این آقا بعد از 9 ماه و 9 روز تمام به زور و با کلی ناز پا به این دنیا گذاشت و امیدوارم که بتونه زندگی خوبی رو شروع کنه و من و امیر هم بتونیم مامان و بابای خوبی براش باشیم.

الان که این متن رو می نویسم دقیقاً دو روز از به دنیا اومدن رادین می گذره و توی همین دو روز زندگی برای من و امیر رنگ و بوی خاصی گرفته و هر دومون فکر می کنیم که دوباره عاشق شدیم و آنقدر به رادین وابسته شدیم که نفسش به نفسمون بسته و اصلاً طاقت گریه کردنش رو نداریم.

فکر می کنم رادین هم جزء نوزادهای خیلی خوبه چون اصلاً ما رو اذیت نمی کنه و اکثر اوقات رو در خواب میگذرونه و یا داره شیر می خوره.

در این دو روز هم کلی ملاقات کننده داشته چه زمانی که توی بیمارستان بودیم و از وقتی هم که خونه اومدیم کلی از دوستان و فامیل ها برای دیدن رادین اومدن خونمون و خونمون رو گل بارون کردن. بابابزرگ و مامان بزرگش (بابا عباس و مامان نسرین) هم گفتن فردا شب رو برای نام گذاری انتخاب کردن و می خوان بیان اینجا و کلی مراسم داریم که مفصلاً در موردش می نویسم.

در ضمن از اینکه نمی تونم براتون عکس بزارم شرمنده ام چون سایتی که واردش میشیم و می تونیم از طریق اون عکس رو اینجا Load کنیم خرابه و من فعلا نمی تونم براتون عکس بزارم.

مامان میناموضوع مطلب :

۱۳۸٧/٩/٧ :: ۱:٠۱ ‎ق.ظ